Saint Kitts and Nevis

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Saint Kitts and Nevis

Nemovitosti na prodej v Saint Kitts e Nevis

Svatý Kryštof a Nevis, nebo svatý Kryštof a Nevis, je ostrovní stát Střední Ameriky, odpovídající malému souostroví tvořenému dvěma ostrovy Malých Antil, Svatý Kryštof a Nevis. Hlavní město je Basseterre. Úředním jazykem je angličtina.

Existuje mnoho výhod při koupi nemovitosti k prodeji v St. Kitts a Nevis. Oba karibské ostrovy nabízejí vynikající příležitosti pro nákup nemovitosti k prodeji, rekreační dům nebo investice do nemovitostí.

Zahraniční vlastnictví nemovitosti je povoleno v St. Kitts a Nevis. Existují dva způsoby, jak získat nemovitost k prodeji v Svatý Kryštof a Nevis: prostřednictvím vlastnictví licence pro vlastní cizí země a prostřednictvím ekonomického občanství.

Nákup nemovitosti k prodeji v Svatý Kryštof a Nevis je atraktivní, protože svou mimořádnou přírodní krásou, bílými písečnými plážemi, půvabnou přírodou a uvolněnou atmosférou, stejně jako živou kulturou a bohatou historií, Svatý Kryštof a Nevis je ideálním místem pro nebeský pobyt v Karibiku. To vše v kombinaci s programem ekonomického občanství, stabilní vláda a ekonomika činí Svatý Kryštof a Nevis mimořádně atraktivní pro zahraniční majitele.

Nemovitost na prodej v St. Kitts a Nevis má trvalé ceny. To vytváří ve srovnání s ostatními zeměmi mimořádně stabilní trh s nemovitostmi, což z něj činí bezpečnou volbu pro investování fondů.

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 20022

Prodat Vila, Saint Kitts and Nevis, Frigate Bay, Frigate Bay, Frigate Bay

32,839,378.24CZK
Prodat
Vila

557.42 m²
Tento krásný dům stráň dům s úchvatným výhledem na oceán, hory a Royal St Kitts zálivu hřiště v Frigate Bay je na prodej. Tento dům má tři ložnice v h...
UNAVAILABLE
Mapa, vývoj cen a statistiky
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB